Najlepszy wypoczynek
w Polsce
28-06-2019

Pożar basenu w Sarbinowie ugaszony!

Pożar części basenowej Hotelu***NAT Sarbinowo (Jawor) został ugaszony. Część hotelowa nie została uszkodzona.

W dniu dzisiejszym około godziny 4:30 wybuchł pożar w części basenowej w Hotelu***NAT Sarbinowo (Jawor).

Ogień zajął dach nad basenem wewnętrznym. Część hotelowa nie ucierpiała w wyniku zdarzenia.

Dzięki sprawnie działającym systemom p-ppoż. nikt nie został poszkodowany.
Część hotelowa jest bezpieczna. Zgodnie z instrukcjami przeciwpożarowymi ewakuowani zostali Goście z całego obiektu. W sumie ewakuowano 196 osób, w tym 20 personelu.
Są w bezpiecznym miejscu, pod opieką personelu hotelowego. Zapewniona została także pomoc medyczna osobom chorym.

Media  zostały już włączone i rozpoczynamy sprzątanie. Dbając o komfort wypoczynku zapewniliśmy wszystkim Klientom, którzy mają zaplanowany pobyt od jutra w hotelu w Sarbinowie, możliwość zmiany zakwaterowania i przeniesienie do innego hotelu w ramach sieci hoteli NAT nad morzem.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu udzielili wsparcia i pomocy podczas trwającej akcji gaśniczej. Dziękujemy naszym Pracownikom, dziękujemy wszystkim jednostkom straży pożarnej i wszystkim służbom, które pomagały walczyć z żywiołem, dziękujemy gestorom bazy noclegowej z Sarbinowa,  i oczywiście dziękujemy Wam – naszym Gościom, za Waszą wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji. Dziękujemy także wszystkim naszym sympatykom, za wszystkie słowa otuchy i wsparcie.

Po przeprowadzeniu prac porządkowych znowu będziemy gotowi do przyjęcia Gości. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby basen odbudować i ponownie udostępnić go do Waszej dyspozycji.

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij