Najlepszy wypoczynek
w Polsce
02-02-2018

Zawody narciarskie - II Puchar Ministra Energii - zapraszamy

Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach narciarskich branży górniczej w slalomie gigancie  - II PUCHAR MINISTRA ENERGII ZAWODY 

Wisła SN Cieńków – 03.03.2018 r.
 

 

Tradycją stały się już zawody narciarskie branży górniczej. Zawody, jak co roku odbędą się w Wiśle na terenie Stacji Narciarskiej Cieńków. Drugi raz z rzędu patronat nad zawodami objął Minister Energii.

Zawody narciarskie branży górniczej w slalomie gigancie o Puchar Ministra Energii odbędą się już 03.03.2018r.

Poprzednie edycje przyzwyczaiły nas już do wielkich emocji, a także rywalizacji na bardzo wysokim poziomie. Jednak głównym celem zawodów  jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego jako najlepszej formy aktywnego wypoczynku po pracy w okresie zimowym.

Uczestnikami Slalomu Giganta o Puchar Ministra Energii mogą być: aktualni pracownicy Kopalń, Zakładów i Spółek powiązanych kapitałowo z branżą górniczą z terenu śląska. Nie wykluczamy rakże emerytowanych pracowników w/w zakładó oraz członków ich rodzin (małżonkowie i dzieci do 19 lat). Ich czasy jednak podlegają osobnej punktacji i nie są wliczane do punktacji drużynowej.

Zawody, jak co roku, rozpoczną się o godz. 9.00. Wtedy to kierownicy grup muszą zgłosić się do biura zawodów po odbiór numerów startowych i bloczków dla zgłoszonych zawodników.

Dla najlepszych zawodników i drużyn przewidziano puchary, medale, dyplomy i oczywiście nagrody rzeczowe.

Liczymy na dobrą zabawę i pozytywne emocje.

Zgłoszenie uczestników do zawodów wg. załączonego wzoru (karta zgłoszeniowa) podpisana przez Dyrektora/Prezesa - potwierdzająca zatrudnienie Zawodników w danym zakładzie pracy oraz członków rodzin i emerytów. Skan należy przysyłać e-mailem na adres: m.szczurek@nat.pl  bądź przesyłką priorytetową do dnia 22.02.2018 r. (data wpływu do NAT) na adres:

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.

ul. Edukacji 37

43 – 100 Tychy

Regulamin zawodów wraz z kartą zgłoszenia - do pobrania (plik pdf)

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij