Najlepszy wypoczynek
w Polsce
Sprawdź dostępność:
Przyjazd
Wyjazd
Wybierz cel
  • Dowolna lokalizacja
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W górach

eventy, szkolenia, imprezy integracyjne

Eventy i szkolenia

Ośrodki Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. to obiekty, które dostosowane są do przyjęcia zarówno małych, jak i dużych grup klientów. Dysponują salami szkoleniowymi i konferencyjnymi, bogatym zapleczem odnowy biologicznej, bazą noclegową na dobrym poziomie, a przy tym serwują wyśmienitą kuchnię.

Sale szkoleniowe i konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Oprócz bogatego zaplecza technicznego, do dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy dbają o kompleksową obsługę imprez. 

Zapewnimy Państwu także wszelkiego rodzaju imprezy towarzyszące o charakterze sportowym, teambuildingowym i folklorystycznym oraz „pokonferencyjną” rozrywkę. Wieczory urozmaicimy, w zależności od pogody i pory roku ogniskami, grillowaniem, kuligami z pochodniami i innymi imprezami rekreacyjnymi. Wspomniana zaś wcześniej baza zabiegowa, mi.in. gabinety odnowy biologicznej, sale do ćwiczeń, siłownie, solaria urozmaicą pobyt i dają możliwość szybkiej regeneracji sił w trakcie pobytów szkoleniowych. Każda oferta przygotowana jest pod specjalne zamówienia Klienta.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij