Zaplanuj wypoczynek nad morzem, gdzie spacery brzegiem pozwolą oderwać się od rzeczywistości i tworzyć wyjątkowe wspomnienia. Zapraszamy do naszego Hotelu i spędź miłe chwile z najbliższymi!
*Zostań w naszym hotelu na minimum 3 noce – zyskasz 10% zniżki na cały pobyt.
Oferta dotyczy pobytu na dowolną ilość noclegów w terminach: 30.08 - 20.12.2025.
Cena zawiera:
- noclegi w wygodnych pokojach hotelowych
- wyżywienie 2 x dziennie w formie bogatego bufetu:
- w menu dostępne są dania ciepłe oraz zimne, owoce, warzywa, sałatki, jogurty, dżemy, miody czy pikle, a całości dopełniają świeże pieczywo oraz ciepłe i zimne napoje:
- śniadania w godzinach 7.30 - 10.00
- kolacje w godzinach: 17.00 - 19.00
- korzystanie ze strefy basenowej
- wieczorek z muzyką na żywo w każdy wtorek,
- 15% zniżki do hotelowej kawiarni NATmorska czynnej codziennie od godz. 12.00 do 22.00
- 20% zniżki na NOWOŚCI SPA (dotyczy pobytów w terminie 25.10 - 01.11.2025):
- KOBIDO - lifting bez skalpela
- tajski masaż stóp + refleksoterapia
- manualny drenaż limfatyczny.
Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość skorzystania z innych opcji wyżywienia - w dodatkach do rezerwacji istnieje możliwość wyboru dopłaty do obiadów w formie bufetów.
Zachęcamy do wykupienia dowolnie wybranych pakietów z zabiegami w cenie od 190 zł/pakiet: pakiet 10 wybranych zabiegów, pakiet ZIMA, pakiet RELAX, pakiet SPORT , pakiet SENIOR, pakiet AKTYWNY SENIOR - szczegółowe informacje w zakładce Wellness & SPA.