Najlepszy wypoczynek
w Polsce
Sprawdź dostępność:
Przyjazd
Wyjazd
Wybierz cel
  • Dowolna lokalizacja
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W górach

Bezpieczna rezerwacja

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych NAT. Dokładamy wszelkich starań, aby wypoczynek z nami był dla Państwa czasem relaksu i odprężenia.

Wiemy jednocześnie jak ważny jest dla Państwa spokój w planowaniu wypoczynku i wyborze miejsca na wczasy. W związku z obecną sytuacją proponujemy wyjątkowe i dogodne warunki rezerwacji.

Gwarantujemy bezpieczeństwo od momentu rezerwacji do momentu zakończenia pobytu w naszych obiektach.

  • BEZPIECZNE OBIEKTY NAT

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników oraz Gości, dlatego podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im niczym niezagrożone środowisko pracy i pobytu.

Nasze obiekty posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Wprowadziliśmy także szereg nowych procedur, które są gwarancją standardów i higieny.

  • BEZPIECZNE REZERWACJE

Nasze biura sprzedaży oraz recepcje posiadają wszelkie środki umożliwiające dokonanie bezpiecznej rezerwacji. Rezerwacji możecie Państwo też dokonać bez kontaktu z obsługą – szybko i bezpiecznie, na naszej stronie internetowej www.nat.pl, telefonicznie lub e-mail

  • BEZPIECZNE WPŁATY

W przypadku zamknięcia hoteli gwarantujemy całkowity zwrot wpłaconych środków na pobyt, który nie może zostać zrealizowany, w formie bonu (vouchera) lub zwrotu gotówki.

  • BEZPIECZNE ZMIANY

Gwarantujemy możliwość bezpłatnej zmiany terminu pobytu w ramach dostępności wolnych miejsc w obiektach NAT

  • BEZPIECZNE ANULACJE

W przypadku zachorowania na Covid lub wystąpienia u Państwa stanu kwarantanny umożliwiamy bezpłatną anulację pobytu. Zwrot za niewykorzystane świadczenia będzie realizowany w formie bonu (vouchera) lub gotówki. Istnieje także zmiana terminu pobytu w miarę dostępnych miejsc.

 

* Akcja promocyjna obowiązuje od dnia 21.04.2021r, do odwołania. Nie dotyczy rezrewacji dokonanych wcześniej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij