Najlepszy wypoczynek
w Polsce

Szczegóły oferty

Wielkanoc - pobyt 4 dni FB

Hotel*** NAT Krynica Zdrój

Wielkanoc to wyjątkowy czas, pełen radości i bliskości. Zapraszamy do rodzinnego świętowania w naszym Hotelu w ramach 4 dniowego pakietu WIELKANOCNEGO w terminie 02.04 - 06.04.2021

 

Cena zawiera*/**:

 • 4 noclegi
 • 4 kolacje
 • 3 obiady
 • 4 śniadania
 • bogate menu świąteczne - tradycyjna świąteczna polska kuchnia + wielkanocne wypieki
 • wspólne malowanie pisanek z animatorem po śniadaniu w Wielką Sobotę
 • wspólne świąteczne biesiadowanie po kolacji z kapelą góralską w Poniedziałek Wielkanocny.

Uwagi!!

 1. Świadczenia rozpoczynają się kolacją, a kończą śniadaniem.
 2. Doba hotelowa od godz.17:00 do godz.10:00.
 3. Dzieci do lat 3 - bez świadczeń, na wspólnym spaniu - dodatkowo płatne.
 4. Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna.
 5. *Posiłki wydawane będą Gościom na wynos w jednorazowych naczyniach styropianowych z jednorazowymi sztućcami w sali restauracyjnej. Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi  i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 6. **Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

 

Jeżeli macie Państwo problem z dokonaniem rezerwacji lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 572 729 991 oraz 572 729 990 (pn.-pt., od 7:00 do 15:00).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij