Najlepszy wypoczynek
w Polsce

Szczegóły oferty

Wczasy DLA DIABETYKÓW - 7 dni HB

Hotel*** NAT Sarbinowo

Hotel*** NAT Sarbinowo zaprasza diabetyków do wypoczynku w ramach oferty stworzonej z myślą o nich.

 

Pakiet dotyczy pobytów 7-dniowych w terminach: 08.05 - 26.06.2021 oraz 28.08 - 18.12.2021

 W cenie pakietu*/**:

 • 7 noclegów 
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • realizacja programu:
  • 5 x gimnastyka poranna (prowadzona jest od poniedziałku do piątku, min. 10 osób; uzależniona jest od warunków atmosferycznych)
  • „FITOPOPOŁUDNIA” - degustacja naparów ziołowych stabilizujących poziom glukozy we krwi oraz ułatwiających trawienie
  • możliwość wykupienia pakietu 10 zabiegów fizjoterapeutycznych za jedyne 99zł (w skład pakietu 10 zabiegów nie wchodzą zabiegi masażu, hydroterapii oraz kosmetyczne)
  • wieczorek taneczny
  • spotkanie plenerowe przy ognisku.

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z porady specjalisty na temat "Żywienie w cukrzycy" - porada specjalisty jest dodatkowo płatna.

Dla Członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Hotel*** NAT Sarbinowo oferuje przywileje:

 1. Na każdym turnusie wykład z prezentacją na temat "Profilaktyka i pielęgnacja stopy cukrzycowej" połączony z przesiewowym badaniem stóp*.
 2. Zabieg pedicure medyczny** w Hotelu*** NAT Sarbinowo tańszy aż o 25%. 
 3. 20% zniżki na pobyt przez cały czas trwania oferty***.
 4. 50% zniżki na zabiegi z zakresu fizykoterapii***.

*Badanie oglądowe całej postawy dziecka, bądź osoby dorosłej. W trakcie takiego badania oglądany jest kręgosłup (możliwość wykrycia skoliozy), klatka piersiowa, ułożenie łopatek, ustawienie głowy, barków, miednicy, kolan i stóp. Do badań przesiewowych wykorzystujemy podoskop lub podoscaner 2D. ocenia stan stóp (ustawienie pięt, wysklepienie łuku podłużnego) w odciążeniu, w obciążeniu i obciążeniu dodatkowym. Badanie to pozwala nam w łatwy, prosty i szybki sposób wykryć nieprawidłowości związane z aparatem ruchu.

**Pedicure medyczny wykonywany jest przez pedologa Salonu Medycznego Spondylus (badanie wykluczające zmiany neuropatyczne (czuciowe i ruchowe) oraz zmiany niedokrwienne, rekonstrukcja uszkodzonych paznokci, opracowanie paznokci wrastających przez zastosowanie klamry Frasera lub zabiegu Kostką Arkady, usunięcie zrogowaceń, odcisków, modzeli, masaż stóp).


***
Zniżka dotyczy osób mających opłacone składki przez minimum 6 miesięcy w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków.

  Uwagi!!!

 1. Doba trwa od godz. 17.00 do godz. 10.00
 2. Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna.
 3. Świadczenia rozpoczynają się kolacją i kończą śniadaniem.
 4. Dzieci w wieku 0-3 lata - bez świadczeń, na wspólnym spaniu - dodatkowo płatne.
 5. * Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi  i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 6. **Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

 

Jeżeli macie Państwo problem z dokonaniem rezerwacji lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 572 729 991 oraz 572 729 990 (pn.-pt., od 7:00 do 15:00).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij