Najlepszy wypoczynek
w Polsce

Szczegóły oferty

Noclegi ze śniadaniem

Hotel*** NAT Bukowina Tatrzańska

Zapraszamy na wypoczynek w Bukowinie Tatrzańskiej!

 

Oferta dotyczy pobytu na dowolną ilość noclegów w wybranych terminach.

Cena zawiera*/**:

  • noclegi w komfortowych pokojach
  • śniadanie serwowane do pokoju
  • dostęp do strefy relaksu (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, brodzik do naprzemiennych kąpieli stóp).

Podczas pobytu w naszym Hotelu istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji (na wynos lub serwowanej do pokoju)* z menu hotelowej Restauracji Tatradycja. 

Dodatkowo oferujemy bilety na baseny termalne (poza Hotelem) w cenach z rabatem.

Uwagi!!

  1. Doba hotelowa od godz.16:00 do godz.12:00.
  2. Dzieci do lat 3 - bez świadczeń, na wspólnym spaniu.
  3. Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna.
  4. *Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi  i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
  5. **Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W trosce o najwyższy standard usług hotel na bieżąco wdraża procedury sanitarne, jednak rezerwując powyższą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID-19.

 

Jeżeli macie Państwo problem z dokonaniem rezerwacji lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 572 729 991 oraz 572 729 990 (pn.-pt., od 7:00 do 15:00).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij