Najlepszy wypoczynek
w Polsce
Sprawdź dostępność:
Przyjazd
Wyjazd
Szczytna

Szczytna idealne miejsce na zimowy wypoczynek

OWR Relax OWR Relax
Standard

OWR Relax - Szczytna

Ośrodek RELAX jest położony na Ziemi Kłodzkiej, bogatej w walory przyrodnicze oraz atrakcyjnej turystycznie.

Ośrodek wczasowo rekreacyjny znajduje się w malowniczym miejscu między Dusznikami Zdrój a Szczytną. Dogodny dojazd pozwala dostać się do ośrodka zarówno latem oraz zimą. Duży, ogrodzony parking z miejscami garażowymi ułatwia postój osobom prywatnym oraz grupom zorganizowan

Ośrodek Relax jest położony na częściowo zalesionej działce o powierzchni powyżej 10 hektarów, co stwarza wspaniałe warunki do wypoczynku wśród ciszy i zieleni. Przez teren ośrodka przepływa malowniczo wijąca się rzeka - Bystrzyca Dusznicka.
Teren przy obiekcie umożliwia różnego rodzaju aktywności, a dodatkowym atutem jest kort tenisowy.

Ośrodek wczasowo - rekreacyjny Relax jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy nie liczą na luksusy - obiekt w standardzie turystycznym. Lubią natomiast przyrodę, ciszę i spokój, są aktywni lub uwielbiają aktywnie spędzać urlop na dłuższych lub bliższych wędrówkach i wycieczkach.

Polecany dla gości indywidualnych na wczasy i weekendy oraz na pobyty dla grup. Doskonałe miejsce na kolonie, zimowiska i zielone szkoły.

Szukasz wypoczynku w niskiej cenie lub idealnego miejsca dla grup młodzieżowych - ośrodek wczasowo rekreacyjny Relax w Szczytnej jest idealny dla Ciebie!

Zakwaterowanie

Ośrodek posiada 138 miejsc noclegowych w trzech pawilonach:

 • Budynek A – 16 pokoi – 45 miejsc, pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe
 • Budynek B – 12 pokoi – 27 miejsc, pokoje 1-, 2- i 3- osobowe
 • Budynek turystyczny C – 27 pokoi – 67 miejsc, pokoje 1-, 2-, 3-, 4-  i 5-osobowe

W budynkach A i B w większości pokoi lodówka, czajniki na korytarzach (również w budynku turystycznym)

Do dyspozycji gości

 • jadalnia, kawiarnia, świetlica
 • siłownia
 • piłkarzyki 5 zł/godz
 • bilard 10 zł/godz
 • tenis stołowy 5 zł/godz
 • kijki nordic walking GRATIS
 • rowery wypożyczalnia 5 zł/1 godzina
 • korty tenisowe o nawierzchni ziemnej 20 zł/ 1 godzina
 • WiFi tylko w obrębie recepcji (budynek C)
 • parking płatny, ogrodzony, niestrzeżony

Region

Duszniki Zdrój to nieduże, położone w Ziemi Kłodzkiej, miasteczko uzdrowiskowe.
Już na początku XV wieku odkryto tu lecznicze źródła. Park Zdrojowy położony jest w przepięknej dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Część uzdrowiskowa położona jest poza centrum miasta,  co zapewnia turystom większą ciszę i spokój. Miasto z uzdrowiskiem łączy parkowa Aleja Fryderyka Chopina. Duszniki Zdrój to jedyne miejsce w Polsce gdzie amatorzy narciarstwa biegowego mogą za darmo pobiegać po jedynych, oświetlonych w Polsce trasach biegowych, wszystkich utrzymywanych tras jest w sumie 200 km. Na nich przygotowywał się do zawodów nasz olimpijski mistrz Tomasz Sikora. Duszniki to także ośrodek narciarski - największy w tej okolicy znajduje się w Zieleńcu - dzielnicy Dusznik-Zdroju. Jest tu wiele tras i wyciągów narciarskich, duża część z nich jest oświetlona po zmroku. Zaletą jest to,  że śnieg potrafi leżeć tutaj przez 150 dni w roku - gdy go brakuje - trasy są dośnieżane.

Zdjęcia hotelu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij