Najlepszy wypoczynek
w Polsce
01-06-2021

Uruchamiamy Platformę Zakupową

W celu dotarcia do jak największej ilości dostawców oferujących produkty i usługi dla branży hotelowej, a także dążąc do uproszczenia bieżących procesów, przyśpieszenia pracy poszczególnych działów Firmy uruchamiamy Platformę Zakupową - Logintrade

Rozwiązanie to kierujemy do naszych obecnych Dostawców, jak również firm, które pragną nawiązać z nami szerszą współpracę.

Platforma jest podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami i potencjalnymi Dostawcami w trakcie postępowań zakupowych i przetargowych prowadzonych w NAT. Dzięki aktywnemu korzystaniu z platformy, potencjalni Dostawcy będą mogli śledzić i monitorować oraz brać udział we wszystkich otwartych postępowaniach ofertowych, prowadzonych przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną Sp. z o.o. na stronie: https://nat.logintrade.net

Platforma Zakupowa umożliwia wygodne i szybkie odczytywania zapytań ofertowych, składanie ofert handlowych, a także udział w aukcjach elektronicznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z nami do rejestracja w naszej bazie dostawców. Można to zrobić przy użyciu elektronicznego formularza https://nat.logintrade.net/portal,rejestracja.html

Zdecydowaliśmy się na użytkowanie platformy zakupowej aby maksymalnie ułatwić przebieg postępowania  oraz wprowadzić pełną przejrzystość działań.

Operator platformy oferuje pełne wsparcie techniczne dla każdej firmy, która zgłosi chęć wzięcia udziału w postępowaniach realizowanych on-line. 

Kontakt: nr tel. + 48 71 787 35 34 ; e-mail: helpdesk@logintrade.net

Więcej niezbędnych informacji merytorycznych dotyczących procesu zakupów otrzymać można od koordynatorów zakupów – pracowników Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, z którymi kontaktowali się Państwo do tej pory.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą.

 

 

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij