Najlepszy wypoczynek
w Polsce
29-07-2019

NOWOŚĆ W OFERCIE! Rodzinne apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej.

Kolejna inwestycja NAT ukończona. Rodzinne apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej pierwszych Gości przyjmiemy już 6. sierpnia.

Sukcesem zakończyliśmy inwestycję realizowaną w Bukowinie Tatrzańskiej – rozbudowany został działający tam hotel NAT*** Bukowina Tatrzańska.

Kierując się potrzebami i preferencjami naszych Gości rozszerzamy naszą ofertę o pokoje i rodzinne apartamenty w niezależnym budynku obok Hotelu.  6 dwuosobowych pokoi hotelowych oraz 3 rodzinne dwupoziomowe apartamenty posiadają przepiękny widok na Tatry. Pomysł na dwupoziomowe apartamenty wyposażone w aneks kuchenny, umożliwiające połączenie niezależnego wypoczynku z możliwością korzystania z zaplecza hotelowego (kameralnej strefy relaksu czy oferty naszej autorskiej restauracji TaTRadycja) to wyjście naprzeciw potrzebom rodzin z dziećmi. Przygotowane przez nas miejsca utrzymane są w nowoczesnej i komfortowej aranżacji, nawiązują jednak do podhalańskiej tradycji, posiadając liczne góralskie akcenty. Niewątpliwym atutem jest położenie hotelu w pobliżu tak chętnie odwiedzanych przez gości term.

Piewrwszych Gości przywitamy już 6.sierpnia.

Rozwój hotelu w Bukowinie to tylko jedna z wielu prowadzonych i planowanych przez sieć NAT inwestycji. Obok modernizacji naszych nadmorskich ośrodków, jesteśmy bardzo blisko zwiększenia liczby hoteli w ofercie. Jesienią tego roku nasz Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy SMREK w Piwnicznej powinien zostać skategoryzowany jako trzygwiazdkowy hotel, zmieniając tym samym nazwę na Hotel NAT*** Piwniczna Zdrój.

 

Galeria zdjęć

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij