Najlepszy wypoczynek
w Polsce
12-02-2018

WYNIKI LOSOWANIA ANKIETOWEGO - 2017

Przedstawiamy wyniki losowania ankietowego przeprowadzanego corocznie w naszych obiektach.

Wszystkim wylosowanym gratulujemy !!! Nagrody wysyłamy pocztą !!!

Każdy uczestnik badania ankietowego prowadzonego w obiekcie NAT brał  udział w losowaniu nagród, jeśli został spełniony jedyny wymagany warunek - prawidłowo wypełniny kupon dołączony do aknkiety

Nagrody wylosowali:

·      KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów wczasowych 7-dniowych dla 2 osób  w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

  1. Krampichowska Iwona 
  2. Kot Czesław 

·       KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów weekendowych dla 2 osób w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

  1. Stokłosa Danuta 
  2. Lebiedzki Andrzej 
  3. Partyka Tomasz 
  4. Pawełczyk Małgorzata 
  5. Plata Sabina 
  6. Buczko Bohdan 
  7. Zbróg Katarzyna 
  8. Stankiewicz Ewa 
  9. Rejdych – Wyrwa Renata 
  10. Kuśnierz Krystian 

·      GADŻETY firmow o wartości od 20 zł do 50 zł. 

  1. Chmurczyk Karina – Ruda Śląska
  2. Sordyl Julita – Hecznarowice
  3. Kiełbasa Grzegorz – Jastrzębie Zdrój
  4. Gałdzińska – Noculla Justyna – Oświęcim
  5. Witczak – Troczyńska Krystyna – Opole
  6. Przybyła Tomasz – Łaziska
  7. Litwin Małgorzata – Poznań
  8. Juraś Krystyna – Radzionków
  9. Kwiczala Małgorzata – Nowy Sącz
  10. Marciniak Tomasz – Luboń
  11. Karwot Sylwia – Żory
  12. Jendryszko Agnieszka – Tychy
  13. Kluge Mariusz – Lubliniec
  14. Wyduba Jolanta – Sieradz
  15. Mynarska Lucyna – Kaniów
  16. Bajer Adam – Jawiszowice
  17. Żertka Joanna – Kaczyce
  18. Rządeczko Liliana – Bielawa
  19. Rothkeget – Piech Edyta – Tychy
  20. Pajor Paweł – Brzesko
  21. Adamska Maria – Rudziczka
  22. Wójcik Katarzyna – Przysucha
  23. Mryka Katarzyna – Gliwice
  24. Kulas Walter – Bojszowy Nowe
  25. Musiał Maciej – Bielsko Biała
  26. Cyganik – Jochymek Joanna – Olkusz
  27. Grudzień Urszula – Kraków
  28. Rogalski Piotr – Różyca
  29. Krasucka Wioletta  - Stryszawa
  30. Czarnota Renata – Wrocław
  31. Witort Anna – Olsztyn
  32. Nizio Jan – Biłgoraj
  33. Gawełek Iwona – Lędziny
  34. Pawliczek Lucyna – Rybnik
  35. Matejko – Ząbek Bożena – Oświęcim
  36. Halfar Sylwia – Turza Śl.
  37. Kozioł Dawid – Balin
  38. Paduch Krzysztof – Zwoleń
  39. Stuglik Janusz – Wadowice
  40. Gwiżdż Joachim – Bolesławiec
  41. Rutkowska Hanka – Gdynia
  42. Piorek Iwona – Zawiercie
  43. Groborz Justyna – Szczejkowice
  44. Tyc Zbigniew – Milówka
  45. Olejnik Ilona – Mińsk Mazowiecki
  46. Jęczmionka Teresa – Wodzisław Śl.
  47. Krótki Kamil – Szczerbice
  48. Górowicz Maria – Witkowice
  49. Kłos – Łazowska Edyta – Warszawa
  50. Giebel Anna – Chorzów
  51. Zielińska Malwina – Turek
  52. Zmieskol Teresa – Miasteczko Śl.
  53. Król Krzysztof – Siemianowice Śl.
  54. Mak Bożena – Katowice
  55. Bergus Przemysław – Elbląg
  56. Machoń Teresa – Imielin
  57. Woźniak – Kot Anna – Tomice
  58. Hachlowski Zbigniew – Kraków
  59. Czaja Artur – Wola
  60. Padło Maria - Trzebinia
  61. Jaśniewski Jan – Toruń
  62. Krawczyk Sabina – Chorzów
  63. Kaczmarzyk Małgorzata – Sławków
  64. Mańkut Andrzej – Libiąż
  65. Pawlukiewicz Piotr – Kłodzko
  66. Chruściela Aleksandra – Ciążeń
  67. Dobrzyńska Dorota – Zielona Góra
  68. Smuniewska Izabela – Sępolno Krajeńskie
  69. Wójcik Łukasz – Katowice
  70. Kot Barbara – Strawczyn
  71. Michałowicz Marzena – Warszawa
  72. Romanowska Klaudia – Skoczów
  73. Nowak Tomasz – Osiek
  74. Dratwiński Paweł – Rogoźnik
  75. Gołaszewska Małgorzata – Pruszków
  76. Pecura Aneta – Jabłonna
  77. Bajda Stanisław – Kraków
  78. Borkowska – Kędzierska Regina – Gniezno
  79. Krzanowska Iwona – Tychy
  80. Stelmaszek Anna – Gliwice
  81. Waderska Beata – Witamowice
  82. Dobrucki Ryszard – Radom
  83. Kucia Danuta – Rytro
  84. Uzdrzychowski Zdzisław – Lędziny
  85. Brzeska Katarzyna – Brzeźnica
  86. Okoń Iwona – Lubin
  87. Jędrasik Mariola – Będzin
  88. Tokarczyk Ludmiła – Leśna
  89. Kuroń – Mstowska Magdalena – Częstochowa
  90. Raj Barbara – Kęty
  91. Jaroch Lucyna – Wrocław
  92. Wnuk Danuta – Głogoczów
  93. Niemic Agnieszka – Chałupki
  94. Rozmus Stefan – Gilowice
  95. Lechańska Julita – Piaseczno
  96. Konstantynowicz Małgorzata – Gorzów Wlkp.
  97. Naglik Barbara – Malec
  98. Piorun Katarzyna – Ruda Śląska
  99. Głowala Justyna – Warszawa
  100. Człowiek Grzegorz – Nowa Wieś

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij