Najlepszy wypoczynek
w Polsce
18-01-2018

Restauracja TaTRadycja w Bukowinie Tatrzańskiej - nowy projekt NAT - czas START !!

Dzisiaj (19.01.2018) Zarząd oraz Kadra Zarządzająca oficjalnie zatwierdziła uruchomienie nowej restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej.

Restauracja a'la karte - tego w NAT jeszcze nie było.  TaTRadycja - Nowa Kuchnia Tatr w Bukowinie Tatrzańskiej otwarta od 20.01.2018. 

Widokowa restauracja o charakterze góralskim, dzisiaj przeszła ostatni sprawdzian przed oficjalnym otwarciem, które już jutro (20.12.2018). Zarząd oraz Kadra Zarządzająca NAT sprawdziła smaki oraz jakość obsługi i podania dań. Udało się !! Wszystko było pyszne !! Cieszyło nie tylko podniebienia, ale także zachwycało wizualnie ... czasem żal było zjadać !

Zarząd podziękował całemu zespołowi za wysiłek, za pracę i za zaangażownie włożone w uruchominie restauracji. 

Menu Restauracji Tatradycja to nowatorskie podejście do tradycyjnych produktów lokalnych.
Stawiamy na świeżość, zaopatrujemy się u lokalnych hodowców, rolników. Menu komponowane jest adekwatnie do pory roku. Autorskie dania szefa
kuchni pokazują, jak nowocześnie i wykwintnie można wykorzystać i podać regionalne specjały tatrzańskie.

Szefem Kuchni w restauracji TaTRadycja  jest Krzysztof Lizak, który wraz ze swoim zespołem tworzy cuda.
Pasje do gotowania Krzysztof odziedziczył po babci i mamie. Pracował w krakowskich restauracjach, odbył zagraniczne staże, gotował miedzy innymi w Wielkiej Brytanii. Bazuje na tradycyjnych przepisach, które modernizuje korzystając z nowoczesnych technik kulinarnych. Serwowane dania tworzy opierając się na najwyższej jakości sezonowych produktach. Do każdego produktu podchodzi indywidualnie. Szanuje i docenia doskonałej jakości składniki. Lubuje się w przyrządzaniu potraw kuchni polskiej i francuskiej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i konkursach. Perfekcyjny pod każdym względem. Lubi gotować.
Osiągniecia:
• 2 czapki (13 punktów) w prestiżowym przewodniku GAULT&MILLAU 2017
• nagroda Grand award – 3 widelce POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
• dwukrotny udział w finale konkursu L’Art de la cuisine Martell

Zapraszamy do restauracji TaTRadycja w Bukowinie Tatrzańskiej

Galeria zdjęć

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij