Najlepszy wypoczynek
w Polsce
01-01-2018

Nowy Rok - nasze dokonania i plany

Kończymy jubileuszowy rok dla NAT. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z  najszybciej rozwijających się sieci hotelowych w Polsce. Dwadzieścia lat, to doświadczenie, które zobowiązuje. 

Rok 2017 nie był jednak okresem świętowania, ale ciężkiej i efektywnej pracy.  Dzięki zaangażowaniu Zarządu oraz całego zespołu udało nam się zakończyć go sukcesem. 

NAT podnosi standard obiektów i obsługi klienta. Do głównych sukcesów mijającego roku zalicza zakończenie remontu w obiekcie w Jarosławcu. Obecnie jest to już ósmy hotel w kategorii 3 gwiazdek NAT. Zakończony został także remont obiektu w Bukowinie Tatrzańskiej. Dotychczasowy Ośrodek Wypoczynkowy „Morskie Oko” zmienił całkowicie swoje wnętrza i standardy. Nowoczesne i wygodne pokoje, strefa relaksu, lobby bar oraz restauracja a’la karte, która pierwszych Gości przyjmie już w styczniu. Jest też sala konferencyjna umożliwiająca spotkania biznesowe i organizację eventów. Obiekt jest w standardzie 3 gwiazdek i w przyszłym roku będzie ubiegał się o kategoryzację.
Hotel*** Ziemowit w Ustroniu ma nową recepcję oraz salę restauracyjną. Jednak to nie koniec inwestycji. Rozpoczęła się budowa basenu i rozbudowa bazy zabiegowej. Zakończenie inwestycji planowane jest na wiosnę 2018r.

Inwestycja na Stacji Narciarskiej Cieńków w Wiśle doceniona zostanie przez narciarzy. Powstał zbiornik retencyjny o pojemności 2500 m3, co przyczynia się do usprawnienia systemu naśnieżania. Wystarczy mróz i można śnieżyć bez ograniczeń i wydłużać sezon narciarski.

W przyszły roku NAT planuje kolejne inwestycje i kategoryzacje. Wspomniany już obiekt w Bukowinie Tatrzańskiej ma być hotelem 3-gwiazdkowym. Ośrodek Leczniczo – Wypoczynkowy Smrek w Piwnicznej Zdrój także przygotowywany jest do zmiany kategoryzacji. Oznacza to, że w roku 2018 roku NAT będzie miał już 10 hoteli o standardzie 3 gwiazdek.  NAT będzie w pierwszej piątce polskich sieci hotelowych .

NAT otworzy także pierwszą w swojej działalności restaurację a’la carte – TaTRadycja w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dla wszystkich naszych Klientów i Przyjaciół składamy życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku. Życzymy spełnienia marzeń oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń.

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij