Najlepszy wypoczynek
w Polsce
26-05-2017

Jubileuszowa gala już za nami! Dziękujemy za wspólne 20 lat !

W czwartek, w sali Mediateki w Tychach, wśród wielu sympatyków, przyjaciół, kontrahentów, agentów oraz zaproszonych Gości świętowaliśmy jubileusz 20-lecia Firmy. Przy dźwiękach górniczej orkiestry dętej KWK Piast w Bieruniu wszystkich Gości witał Zarząd Spółki.

Jubileusz był okazją do podsumowań osiągnięć i rozwoju Spółki. Był też okazją do podziękowań dla Pracowników, Zarządu –na czele którego od początku istnienia firmy stoi Piotr Wilchelm, a także nagród i odznaczeń m.in. za zasługi dla turystyki.

Gratulcjom, podziękowaniom i miłym słowom uznania nie było końca.Listy gratulacyjne na jubileusz 20-lecia spółki nadesłali m.in. Grzegorz Tobiszowski - wiceminister energii i pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego oraz Witold Bańka - minister sportu.

Galę uświetnił koncert  Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy – Aukso (jednej z najlepszych w Europie orkiestr kameralnych) pod batutą Marka Mosia i w aranżacji Hadriana Tabęckiego. Koncert pt. "Tango Attack"  porywał zgromadzonych na jubileuszu Gości.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.

 

Galeria zdjęć

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij