Najlepszy wypoczynek
w Polsce
22-02-2017

04.03.2017 - Zawody Narciarskie Branży Górniczej w Slalomie Gigancie o Puchar Ministra Energii

W pierwszą sobotę marca (04.03.2017) zapraszamy na Zawody Narciarskie Branży Górniczej w Slalomie Gigancie o Puchar Ministra Energii do Wisły - Stacja Narciarska Cieńków

Zmagania Branży Górniczej slalomie gigancie zawsze budzą ogromne emocje. Zawodnicy, wspierani przez kibiców, dają z siebie wszystko i walczą na stoku o jak najlepszy czas. Aby to zrozumieć, trzeba to zobaczyć na własne oczy. W tym roku narciarze będą walczyć o Puchar Ministra Energii.

Uczestnikami Slalomu Giganta o Puchar MINISTRA ENERGII mogą być: aktualni pracownicy Kopalń, Zakładów i Spółek powiązanych kapitałowo z branżą górniczą z terenu Śląska. Udział emerytowanych pracowników w/w zakładów oraz członków rodzin (dzieci uczące się do 19 roku życia – wymagana legitymacja szkolna/ studencka) nie jest wliczany do punktacji drużynowej (podlega osobnej punktacji).

Rywalizacja będzie odbywała się w kategoriach kobiet i mężczyzn, które dodatkowo zostaną podzielone na przedziały wiekowe. Ogółem  9 grup, w których będą odbywać się zawody. Warto zaznaczyć, że w każdej grupie może startować tylko dwóch zawodników.

O zdobyciu Pucharu MINISTRA ENERGII na rok 2017 decyduje wynik zawodników z grup VI – IX. Za wynik przyjmuje się sumę 5 najlepszych czasów przejazdu danej drużyny. Drużyna, która zajmie II miejsce otrzyma Puchar Prezesa Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane Pucharem Dyrektora Stacji Narciarskiej Cienków. Przyznane zostaną także nagrody indywidualne.

Regulamin zawodów

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij