Najlepszy wypoczynek
w Polsce
01-02-2016

wyniki losowania - ankieta 2015

Zakończyliśmy wysyłanie nagród rozlosowanych w ramach badania ankietowego przeprowadzanego w obiketach Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o.  w sezonie letnim 2015

Wszystkim wylosowanym gratulujemy !!! Nagrody zostały wysłane pocztą !!!

Każdy uczestnik badania ankietowego prowadzonego w obiekcie NAT brał  udział w losowaniu nagród, jeśli został spełniony jedyny wymagany warunek - prwaidłowo wypełniny kupon dołączony do aknkiety

Nagrody wylosowali:

·      KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów wczasowych 7-dniowych dla 2 osób  w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

  1. Jolanta Piwowarczyk, Osiek
  2. Janusz Czech, Wojnowice

·      KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów weekendowych  dla 2 osób  w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

  1. Ewa Kopeć, Bielsko Biała
  2. Lucyna Mytnik, Katowice
  3. Marcin Szlachcic, Oświęcim
  4. Joanna Czernik, Łąka
  5. Anna Alama, Łódź
  6. Adam Krasnodębski, Warszawa
  7. Małgorzata Krzak, Kraków
  8. Mateusz Jonkisz, Wilamowice
  9. Ilona Bukowska, Kaniów
  10. Michał Jaśniok, Gliwice

·      GADŻETY FIRMOWE

  1. Beata Wnuk, Łódź
  2. Zbigniew Kozik, Katowice
  3. Krzysztof Korzeniowski, Jawiszowice
  4. Andrzej Korus, Jejkowice
  5. Andrzej Malon, Wodzisław Śląski
  6. Paulina Orawska – Kaczmarczyk, Żory
  7. Gerard Śmieja, Rydułtowy
  8. Henryk Aleksa, Ruda Śląska
  9. Janina Lebek, Nieborowice
  10. Agnieszka Gawełczyk, Lędziny
  11. Jolanta Banasik, Katowice
  12. Bogumiła Moreń, Warszawa
  13. Tomasz Nieznaj, Świecie
  14. Sylwia Pomierny, Przeginie
  15. Jarosław Puzynowski, Warszawa
  16. Piotr Luranc, Polanka Wielka
  17. Monika Lorenc – Kędzior, Dąbrowa – Górnicza
  18. Jan Bartula, Libiąż
  19. Ryszard Marciszewski, Warszawa
  20. Agnieszka Wieczorke – Drabik, Żernica
  21. Wanda Maślak, Kraków
  22. Klaudia Romanowska, Skoczów
  23. Mirosława Wielopolska – Szymura, Pisarzowice
  24. Patrycja Ceranka – Popów, Opole
  25. Beata Wieczerzak, Wrocław
  26. Aleksandra Stokłosa, Trzebinia
  27. Lucyna Przebinda, Brzeźnica
  28. Agnieszka Balcarek, Brzeszcze
  29. Marlena Gucwa, Nysa
  30. Ewelina Urbaczka, Rybnik
  31. Marta Sopiak, Czernichów
  32. Edyta Machelak, Trzebinia
  33. Jacek Stępniewski, Wola
  34. Filip Gontarski, Józefów
  35. Klaudia Hanzlik, Orzesze
  36. Przemysław Wojtków, Chełmek
  37. Bogusław Musiał, Bielsko Biała
  38. Małgorzata Sofińska, Zabrze
  39. Tadeusz Dudek, Kuźnica Kiedrzyńska
  40. Elżbieta Bolko, Tychy
  41. Zdzisława Lemińska, Wrocław
  42. Ewa Wiera, Bojszowy Nowe
  43. Izabela Harczuk, Bielany Wrocławskie
  44. Adam Polilejko, Zawiercie
  45. Przemysław Gondzik, Złotów
  46. Leopold Ziętka, Radomsko
  47. Krystyna Tobiczyk, Brzeszcze
  48. Katarzyna Dwirkowa, Warszawa
  49. Dorota Kosińska, Łódź
  50. Janina Rola, Czeladź
  51. Agnieszka Blachecka, Szałsza
  52. Janusz Kuś, Łąka
  53. Adam Winiarek, Warszawa
  54. Aneta Godlewska, Knurów
  55. Magdalena Kamińska, Żywiec
  56. Ewa Toporczyk, Oświęcim
  57. Monika Staniek, Bąków
  58. Beata Mrozek, Olza
  59. Andrzej Mazur, Katowice
  60. Iwona Szczykała, Tychy
  61. Henryk Lysko, Lędziny
  62. Jolanta Szpejda, Chełm
  63. Marlena Zelmozer, Sosnowiec
  64. Czesław Kot, Chocznia
  65. Michał Lasak, Tworków
  66. Beata Jagodyńska – Ślęczka, Jaworzno
  67. Marek Dąbrowski, Zabrze
  68. Krystyna Damaszek, Bytom
  69. Damian Siemianowski, Gliwice
  70. Ewa Błaszczyk, Bobrowniki
  71. Jolanta Brzeziński, Iława
  72. Justyna Podgórska, Krzyszkowo Rokietnica
  73. Sylwia Stolarska, Piekary Śląskie
  74. Małgorzata Pawlas, Tychy
  75. Elżbieta Kowalik, Warszawa
  76. Magdalena Stasińska, Leszno
  77. Aleksandra Żukiewicz, Tychy
  78. Werner Wesołek, Leszczyny
  79. Urszula Knapińska, Łódź
  80. Patrycja Smokowska, Czerwionka – Leszczyny
  81. Danuta Orzechowska, Toruń
  82. Jarosław Świsulski, Szczerbice
  83. Agnieszka Szarzyńska, Września
  84. Urszula Pawlik, Będzin
  85. Szuła Mirela, Rybnik
  86. Dariusz Antecki, Miedźna
  87. Danuta Kucyk, Legnica
  88. Robert Darol, Jelenia Góra
  89. Iza Łabuńko, Poznań
  90. Janusz Dawid, Bieruń
  91. Robert Kuleta, Oświęcim
  92. Edyta Kunert, Krzeszowice
  93. Janusz Mazur, Warszawa
  94. Anna Kaczorowska, Warszawa
  95. Zbigniew Skórkowski, Częstochowa
  96. Ernesta Kutek – Grabowska, Krzeszowice
  97. Grażyna Patyk, Nowa Wieś
  98. Agnieszka Beśka – Mazurek, Szczecin
  99. Małgorzata Rączka, Rybnik
  100. Elżbieta Szwedor, Chełm Śląski 

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij