Najlepszy wypoczynek
w Polsce
07-03-2015

Zawody narciarskie o Puchar Prezesa KW SA

Podsumowanie i wyniki sobotnich Zawodów - Wisła Cieńków -07.03.2015

Zawody narciarskie w Slalomie Gigancie o Puchar Prezesa Kompanii Węglowej S.A. stały się już tradycją wśród branży górniczej. W tym roku odbyły się one 07.marca na Stacji Narciarskiej Cieńków w Wiśle. Pogoda dopisała - w pięknym słońcu i na świetnie przygotowanym stoku walczyli zawodnicy z 13 zakładów wchodzących w skład KW S.A. oraz spółek powiązanych kapitałowo. Atmosfera była iście sportowa. Nie zabrakło dobrych humorów, umiejętności i kibiców, z których najbardziej aktywnymi okazała się ekipa z KWK Marcel, która została doceniona przez organizatora miłą niespodzianką.

Najlepszą drużyną był oddział KWK CHWAŁOWICE, który uzyskał największą ilość punktów 1358. Na "pudle" znalazł się także oddział KWK MARCEL (II miejsce - 1340 punkty) i oddział KWK JANKOWICE (III miejsce - 1322 punkty).

Najmłodszym zawodnikiem biorącym udział w Zawodach był Stańczak Wojciech - reprezentant Haldex S.A., a najstarszym Barański Adam z Centrali KW S.A.

W konkurencji indywidualnej najlepsze czasy uzyskali reprezantanci KWK Marcel. Najlepszą kobietą okazała się Barbara Smusz z czasem 35,90, a najlepszym mężczyzną był Marek Szczyrba - czas 28,88. W kategorii tej był wymóg, że zawodnik musi być aktualnym pracownika Oddziału lub Centrali Kompanii Węglowej S. A.. Natomiast najlepszym czasem zawodów był wynik Macieja Bugiel, który reprezentował Centralę Kompanii Węglowej. Trasę pokonał w ciągu 27,66 s..

Nagrody dla zawodników wręczali: Rafał Patyk - przedstawiciel Kompanii Węglowej S.A., Piotr Wilchelm - Prezes NAT, oraz Krzysztof Brożyna - Dyrektor SN Cieńków

Zarówno drużyny, jak i najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów, za co im serdecznie dziękujemy.

A byli nimi:

  • Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. (NAT)
  • Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego - Lędziny
  • Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych "DAMEL" S.A. - Dąbrowa Górnicza
  • Kompanijne Zakłady Remontowe REMASZ” sp. z o.o. Gliwice
  • Grupa MARAT Sp. z o.o. – Rybnik
  • Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa Sp. z o.o. (COIG)- Katowice
  • Gliwickie Przedsiębiorstwo Transportowe „TRAKT” Sp. z o.o. Gliwice
  • Górnośląska Spółka Ubezpieczeniowa S.A. (GSU) Gliwice
  • PEPSI general bottlers Poland

Galeria zdjęć

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij