Najlepszy wypoczynek
w Polsce
06-12-2014

WYNIKI LOSOWANIA - ANKIETA 2014

Specjalnie na Mikołajki ogłaszamy wyniki losowania z badania ankietowego przeprowadzonego w obiektach Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. w sezonie letnim...

Wszystkim wylosowanym gratulujemy !!! Nagrody wyślemy pocztą !!!

Każdy uczestnik badania ankietowego prowadzonego w obiekcie NAT brał  udział w losowaniu nagród, jeśli został spełniony jedyny wymagany warunek - prwaidłowo wypełniny kupon dołączony do aknkiety

Nagrody wylosowali:

·      KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów wczasowych 7-dniowych dla 2 osób  w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

1.

Andrzej Ladocha

32-540 Bolęcin

2.

Justyna Błaszczyk

41-506 Chorzów

 

·       KUPON PROMOCYJNY na zakup pobytów weekendowych dla 2 osób    w wybranym obiekcie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – TYLKO ZA 1 ZŁ

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

1.

Joanna Antecka

43-227 Miedźna

2.

Małgorzata Kumczak

66-015 Przylep

3.

Wanda Tylczyńska

45-219 Opole

4.

Klaudia i Jan Jacek

43-143 Lędziny

5.

Bogusław Musiał

43-303 Bielsko Biała

6.

Anna Woźniak-Kot

34-100 Tomice

7.

Adam Markowski

55-002 Dobrzykowice

8.

Rafał Sałuda

97-400 Bełchatów

9.

Alina Heller-Gostyńska

61-245 Poznań

10.

Ewa Wiech

53-111 Wrocław

 

·      GADŻETY firmow o wartości od 20 zł do 50 zł. 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

1.

Maria Asimowicz

71-004 Szczecin

2.

Eugeniusz Gherke

85-323 Bydgoszcz

3.

Honorota Gralec

26-600 Radom

4.

Joanna Wojciechowska - Kurka

63-000 Środa Wielkopolska

5.

Kazimierz Hubicki

42-221 Częstochowa

6.

Dominik Kozieł

Dankowice

7.

Ryszard Robakowski

41-303 Dąbrowa Górnicza

8.

Małgorzata Księżyk

32-546 Młoszowa

9.

Halina i Jerzy Goj

41-947 Piekary Śląskie

10.

Robert Tlałka

32-608 Osiek

11.

Andrzej Romański

32-593 Żarki

12.

Adam Porębski

32-600 Oświęcim

13.

Barbara Andrzejewska

05-410 Józefów

14.

Jagoda Szubert

Kraków

15.

Marta Ciesielska

Krzeszowice

16.

Marzena Tomala

32-608 Osiek

17.

Marta Formas

34-120 Andrychów

18.

Tadeusz Kosteczka

41-407 Imielin

19.

Izabela Bujak

26-600 Radom

20.

Andrzej Buchta

43-502 Czechowice Dziedzice

21.

Krzysztof Chromik

Lędziny

22.

Halina Michalska

05-820 Piastów

23.

Zygmunt i Jolanta Widlarz

32-620 Brzeszcze

24.

Jarosław Puzynowski

04-294 Warszawa

25.

Barbara Rutkowska

41-300 Dąbrowa Górnicza

26.

Zbigniew Kozik

40-540 Katowice

27.

Aleksandra Robstein

Katowice

28.

Zdzisław Oczkowski

32-540 Trzebinia

29.

Małgorzata Królikowska

Zabrze

30.

Łucjan Janas

44-30 Wodzisław Śląski

31.

Zenon Baniewski

14-100 Ostróda

32.

Aleksandra Szymańska

43-173 Łaziska Górne

33.

Jóef Ratajski

43-227 Gilowice

34.

Małgorzata Houwalt-Dąbrowska

01-174 Warszawa

35.

Renata Jagosz

43-512 Brzezinka

36.

Andrzej Petrecki

57-300 Kłodzko

37.

Aleksandra Wnęczak

43-190 Mikołów

38.

Bata Loranc

43-300 Bielsko Biała

39.

Władysław Mach

57-100 Strzelin

40.

Dominika i Zbigniew Szczepanek

Gruszyn 62-006 Kobylnica

41.

Wiesława Niedomagała

94-007 Łódź

42.

Monika Ćwiertnia

32-620 Brzeszcze

43.

Bożena Wawrzynek

40-868 Katowice

44.

Krzysztof Gwóźdź

Lędziny

45.

Barbara Posnic

05-807 Podkowa Leśna

46.

Krzysztof Szolc

40-057 Katowice

47.

Dariusz Soswa

41-200 Sosnowiec

48.

Marcin Kościelniak

Lędziny

49.

Henryk Łabanowicz

43-100 Tychy

50.

Ryszard Płonka

43-100 Tychy

51.

Robert Filipek

43-600 Jaworzno

52

Irena Szalbót-Gumola

43-460 Wisła

53.

Olaf Mistarz

Jaworzno

54.

Michał Filipów

05-520 Porzela

55.

Elżbieta Zazdrożna

01-448 Warszawa

56.

Alina Jelenska

54-136 Wrocław

57.

Andrzej Stolarek

83-110 Tczew

58.

Damian Sękowski

43-100 Tychy

59.

Monika Rzońca

02-786 Warszawa

60.

Sławomir Galas

Jaworzno

61.

Jan Jaśniewski

97-100 Toruń

62.

Dorota i Eugeniusz Stawowy

Ruda Śląska

63.

Tadeusz Raszka

43-265 Mizerów

64.

Grzegorz Szatkowski

03-597 Warszawa

65.

Jakub Chmielewski

Sosnowiec

66.

Barbara i Zbigniew Pyszny

44-206 Rybnik

67.

Elwira Błotko

Tychy

68.

Agnieszka Brodzik

44-310 Radlin

69.

Elfryda i Eugeniusz Aleksa

41-705 Ruda Śląska

70.

Stanisław Pustułka

34-471 Ludźmierz

71.

Wiesława i Wincenty Ignaczak

5-700 Bolesławiec

72.

Damian Furtak

44-335 Jastrzębie

73.

Irena Cudna

01-842 Warszawa

74.

Artartur Sadownik

05-091 Ząbki

75.

Krystyna Romanowska

75-679 Koszalin

76.

Danuta Zarzycka

02-756 Warszawa

77.

Andrzej Szaboń

44-200 Rybnik

78.

Urszula Pisarczyk - Polak

38-300 Gorlice

79.

Marta Kozak

Poręba Wielka32-600 Oświęcim

80.

Krzysztof Banaś

33-100 Tarnów

81.

Krzysztof Lizończyk

32-500 Chrzanów

82.

Sylwia Drebszok

68-200 Żary

83.

Jolanta Wieder

43-502 Czechowice Dziedzice

84.

Dariusz Bruchman

44-30 Radlin

85.

Agnieszka Banach

32-765 Rzezasa

86.

Piotr Folborski

85-183 Bydgoszcz

87.

Anna Chmielarczyk

30-611 Kraków

88.

Piotr i Urszula Hajduk

44-238 Czerwionka Leszczyny

89.

Agnieszka Pukiewicz

75-354 Koszalin

90.

Monika Brzykcy

41-300 Dąbrowa Górnicza

91.

Paweł Byrski

43-600 Jaworzno

92.

Róża Poloczek

Świętochłowice

93.

Danuta i Sławomir Biela

02-796 Warszawa

94.

Hanna Wojaczek

44-293 Gaszowice

95.

Sława Zielińska

65-101 Zielona Góra

96.

Anna Księżopolska

02-796 Warszawa

97.

Mieczysław Bęben

98-355 Działoszyn

 98.

Beata Najmec – Witkowska

02-942 Warszawa

 99.

Lidia i Henryk Loska

43-140 Lędziny

100.

Bożena Stelmach

Kraków

 

powrót do listy »

 

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij