Najlepszy wypoczynek
w Polsce
29-09-2014

Prezes NAT - doceniony w województwie

Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego Za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie śląskim w 2014 roku dla Prezesa NAT - Piotra Wilchelma.

Podczas tegorocznych, wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki, które odbyły się 26.09.2014 w Pałacu Habsburgów w Żywcu zostały wręczone „Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2014 roku”

Miło nam poinformować, że Prezes Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. - Pan Piotr Wilchelm został uhonorowany takim wyróżnieniem. Osobiście przyczynił się do powstania i rozwoju Stacji Narciarskiej `„Cieńków” w Wiśle. Zainicjował również powstanie produktu turystycznego – „Szlak spacerowy Pętla Cieńkowska” w Wiśle.

Dyplom nadaje się osobom fizycznym oraz instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, przedsiębiorcom, organizacjom społecznym i zawodowym, które swoją działalnością w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju turystyki w Województwie Śląskim.

Gratulujemy !!!

Galeria zdjęć

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij