Najlepszy wypoczynek
w Polsce
14-07-2014

Renata Przemyk poderwała publiczność na Cieńkowie

W sobotę (12.07.2014) na szczycie Cieńkowa można było posłuchać Renaty Przemyk Akustik Trio, która w sposób bardzo kameralny oddała ciepło wieczoru... Aranżacja wykonywanych utworów oddawała w sposób niezwykle urokliwy barwę głosu wokalistki. Gitary akustyczne oraz instrumenty perkusyjne (na których grała sama artystka) idealnie wkomponowały się w klimat beskidzkiego zachodzącego słońca i spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród słuchaczy koncertu. Były kwiaty, oklaski, podziękowania i nie obeszło się oczywiście bez "bisowania" :).

Koncert na otwartej przestrzeni, w pobliżu "magicznego drzewa" , odbył się w ramach Folk Festivalu Topolej. Poza gwiazdą wieczoru przez cały dzień obok Karczmy Cieńków odbywały się folkowe kiermasze kulinarne, oraz można było posłuchać grupy muzyków z Maroko, a także naszych górali, którzy zawsze sprawią, że "impreza" jest udana.

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij