Najlepszy wypoczynek
w Polsce
11-07-2014

KARTA DUŻEJ RODZINY

Podpisaliśmy umowę z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej dotyczącą udzielania zniżek w naszych obiektach (18 hoteli i obiketów wczasoych w Polsce w najlepszych lokalizacjach) posiadaczom Karty Dużej Rodziny (https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina)

Szczegóły dotyczące zniżek jakie przysługują posiadaczom karty znajdziecie Państwo w wyszukiwarce partnerów na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny

Zapraszamy do spędzenia rodzinnego wypoczynku z nami !!!1.Do zniżki uprawniony jest każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny – warunek konieczny, aby udzielić zniżki.

 1. Ogólne założenie – 10% zniżki dla okaziciela Karty na pobyty krótko i długoterminowe (nocleg i wyżywienie) oraz 10% zniżki na infrastrukturę w obiekcie (poza OŻ FREGATA)
 2. Do zniżki uprawniony jest każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny – warunek konieczny, aby udzielić zniżki.
 3. Wykorzystanie pokoi minimum 3 osobowych i większych:
  - w pokoju 3 osobowym można zakwaterować max. 4 osoby: 2 osoby z 10% zniżką, trzecia osoba z 20% zniżką, czwarta osoba gratis (na wspólnym spaniu lub dostawce).
  - w pokoju 4 osobowym można zakwaterować max. 6 osób: 2 osoby z 10% zniżką, trzecia i czwarta osoba z 20% zniżką, piata i szósta osoba gratis (warunek: tylko na wspólnym spaniu lub dostawce).
  - w pokojach lub domkach większych - analogicznie udzielając max. 2 gratisów, ale tylko na dostawce lub wspólnym spaniu
  - zniżki liczone są od najwyższej płatności tzn. rodzice, dzieci starsze, dzieci najmłodsze.
  - dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
 4.  .Pokój 2-osobowy z dostawką liczymy wg cen katalogowych ze zniżką 10% (po uwzględnieniu rabatu za dostawkę).

Dodatkowych informacji udziela centralna rezerwacja 32/326 23 50 -51

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij