Najlepszy wypoczynek
w Polsce
13-02-2014

SN CIEŃKÓW - ZAWODY NARCIARSKIE KOMPANII WĘGLOWEJ

W dniu 15.03.2014r na stoku „Cieńkowa” w Wiśle Malince odbędą się już po raz kolejny zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezesa Kompanii Węglowej S.A. w Katowicach.

Ta cieszącą się wielkim powodzeniem impreza ma na celu nie tylko popularyzację narciarstwa zjazdowego, ale przede wszystkim integracje pracowników kopalń, zakładów i spółek wchodzących w skład Kompanii Węglowej S.A. oraz ich rodzin.

Uczestnikami slalomu giganta w ramach Pucharu będą aktualni pracownicy Kopalń, Zakładów wchodzących w skład Kompanii Węglowej S. A. i Spółek powiązanych kapitałowo oraz członkowie ich rodzin (małżonkowie i dzieci). Będą także zasłużeni emeryci.

Dokładne informacje dotyczące pucharu znajdziecie Państwo w regulaminie:

UWAGA !!! Zmieniamy termin przyjmowania zgłoszeń drużyn i wpłaty wpisowej do 10.03. !!! (zmiana pkt.V.1. poniższego regulaminu)

REGULAMIN ZAWODÓW.doc.

Wszystkich zapraszamy do KIBICOWANIA !!!! A już 16.03.2014 (niedziela) - III PUCHAR CIEŃKOWA - otwarte zawody w slalomie gigancie

 

Galeria zdjęć

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij