Najlepszy wypoczynek
w Polsce
03-01-2014

OFERTA LATO 2014 już dostępna

Tematy kulinarne dominują już niemalże we wszystkich mediach. Oglądamy autorskie programy wyśmienitych kucharzy, czy teżzmagania w konkursach kulinarnych entuzjastów gotowania i szefów kuchni.

My też postanowiliśmy trafić przez żołądek do Waszych serc i jeszcze bardziej postawić na jakość wyżywienia w naszych ośrodkach. Przez cały sezon czekać na Państwa będą kulinarne niespodzianki, które mamy nadzieję, trafią w Wasze gusty. Na stronie internetowej już wkrótce powstanie zakładka z przepisami a na Facebooku w okresie wakacyjnym przewidujemy konkursy z nagrodami.

W tym sezonie mamy również kilka nowości dotyczących standardu zakwaterowania. Najważniejszą i największą inwestycją jest remont w OW „Neptun” w Krynicy Morskiej. Dawne pawilony kolonijne „Bryza” i „Fala” zostały przekształcone w pawilony hotelowe o standardzie 3 gwiazdek. Powiększone pokoje z nowym wyposażeniem, windy oraz duże łazienki będą wygodnym dopełnieniem pobytu w tej urokliwej miejscowości.

Remontu doczekały się też pozostałe pokoje w OW „Jawor” w Sarbinowie. Wyrównaliśmy standard, rozszerzyliśmy bazę rehabilitacyjnozabiegową i w związku z tym, miło nam poinformować, że od tego sezonu ośrodek będzie dla Państwa dostępny przez cały rok.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w sezonie letnim uruchamiamy linie autokarowe do naszych nadmorskich Ośrodków oraz Kalborni. W piątki, soboty i niedziele kursowały będą autokary na dwóch trasach dowożąc gości na wczasy. Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów – szczegóły na stronie nr 41 naszego katalogu. Przygotowaliśmy również specjalne turnusy dla seniorów i Matek z dziećmi oraz dodatkowe wczasy z transportem.

Zapraszamy do lektury naszej oferty, zaplanowanie urlopu i skorzystanie ze zniżki First Minute. Zachęcamy do zakupu on-line.

Zarząd i pracownicy Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij