Najlepszy wypoczynek
w Polsce
22-04-2013

NAGRODA DLA NAT

Polska Izba Turystyki wspólnie z MT Polska organizowała kolejną edycję konkursu "Weekend dla mieszczucha". Konkurs skierowany jest do biur podróży i ośrodków wypoczynkowych na terenie kraju. Zamiarem konkursu jest wytypowanie najciekawszej oferty weekendowej oraz promocja regionów.

Nasza propozycja - WEEKEND DLA MIESZCZUCHA - Aktywnie w Wiśle, zdobyła I MIEJSCE !!!

Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu z dala od zgiełku maista i pędu dnia codziennego. Wszystkich zapraszamy do Wisły na spacer inaczej - ZAPRASZAMY NA PĘTLĘ CIEŃKOWSKĄ !!!

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. oraz Polski Związek Narciarski zapraszają do skorzystania z nowej atrakcji Wisły – szlaku spacerowego Pętlą Cieńkowską, wytyczonego w obrębie kolei linowej „Cieńków” w Wiśle Malince oraz Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza. Pasmo Cieńkowa stanowi granicę Białej Wisełki i doliny Malinka, a malownicze widoki Beskidu Śląskiego są niezapomniane. Ze szlaku w ramach Pętli Cieńkowskiej można korzystać dwukierunkowo. Możemy zacząć od wyciągu krzesełkowego – „Cieńków” i wyjechać na szczyt Cieńków Niżni, następnie grzbietem Cieńkowa zmierzać w kierunku skoczni im. Adama Małysza lub na odwrót. Szlak grzbietem cieńkowskim ma w sumie ok.1300 metrów. Znajdują się tutaj punkty wypoczynkowe wraz z tarasikami widokowymi Po zjeździe wyciągiem Cieńków Niżni lub tym usytuowanym przy Skoczni im. Adama Małysza, możemy udać się ścieżką spacerową brzegiem potoku Malinka do miejsca, w którym rozpoczęliśmy wędrówkę. Jest to wspaniały pomysł na letnie spędzenie wolnego czasu z całą rodziną, szczególnie, że szlak pozwala na spacery w każdym wieku, poczynając od najmłodszych, na seniorach kończąc. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie www.cienkownarty.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło trzeciego dnia XVIII Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2013, gdzie wśród wielu innych wystawców prezentowaliśmy swoją ofertę.

Galeria zdjęć

Komentarze użytkowników

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij